Czuwanie na Jasnej Górze 25.09.2021

 In Aktualności

Drodzy
Zbliża się czas Czuwania na Jasnej Górze. Linki do plakatów oraz program znajduje się na końcu tej wiadomości. Linki zostały tak przygotowane żeby ewentualne zmiany np. z nowymi patronatami czy programem zaktualizowały się automatycznie na Waszych stronach. Wystarczy podlinkować grafiki z naszego serwera.

Mamy nadzieję, że Czuwanie dojdzie do skutku, a my spotkamy się osobiście. Jeśli z powodu COVID spotkanie nie będzie możliwe, dopiero w ostateczności zostanie przeniesione do trybu on-line. Czuwanie i Zeszyty są tym, co nas łączy i o co musimy wspólnie zawalczyć. Zachęcamy do prenumeraty Zeszytów Odnowy w Duchu Świętym ponieważ w innym wypadku zeszyty zostaną zlikwidowane.

Informacje dotyczące Zeszytów od KZK:

Pod znakiem zapytania znajduje się to czy uda nam się rozprowadzić pozostałe numery nie tylko w liczbie 1000 egz., ale również w zwiększonym nakładzie. Podjęliśmy próbę odcięcia się od obciążeń związanych z pośrednikami (druk, imprimatur, skład, wysyłka Pelplin-Lublin).

Położenie Lublina w uboższej części Polski przekłada się również na niższe stawki w usługach. Odległość Lublina od wydawnictwa niestety wydłuża również czas przygotowania numeru. Trzeci numer Zeszytów praktycznie jest już przygotowany na wrześniowe Czuwanie. Zobowiązania wynikające z umowy sprawiają, że wydamy go jeszcze w Bernardinum. Dopiero czwarty numer (grudniowy) wydamy wyłącznie własnymi siłami.

Jak w prosty sposób wesprzeć Zeszyty Odnowy?

  • można je sprzedawać podczas spotkań liderów, dni jedności, rekolekcji wspólnotowych, rekolekcji parafialnych, uwielbień, modlitw o uzdrowienie, ofiarowywać naszym biskupom ordynariuszom podczas spotkań itp. (Zeszyty prenumeruje 4 biskupów)
  • sprzedawać w parafiach po Mszach Świętych lub w sklepikach parafialnych. Szczególnie w tych miejscach, w których są wspólnoty lub charyzmatyczni proboszczowie.

Taki niewielki krok może zrobić naprawdę dużo w skali kraju! Prosimy o pomoc”.

Siłami Fundacji lubelskiej zatrudniliśmy osobę odpowiedzialną za skład, marketing oraz zdjęcia i grafiki do Zeszytów. Ta osoba również pomoże nam ulepszyć stronę www i przygotować formację Odnowową dla CHARIS. Być może warsztaty prorockie i formacja dla wspólnot nad którą teraz pracujemy posłużą CHARIS w Polsce i za granicą. Trwają rozmowy.

Niedawno dzięki ks. Marcinowi Modrzyńskiemu (diec. gnieźnieńska) znaleźliśmy sponsora, który ufunduje szkolenie fundraisingowe. Maciej z Sekretariatu i Oliwia (nasz grafik) już niebawem będą starać się o pozyskiwanie funduszy dla Zeszytów Odnowy i dzieł Odnowy.

Aktualne obciążenia finansowe Fundacji są ogromne, w obecnym stanie możemy funkcjonować tylko do grudnia. Jeśli nie pojawią się wpływy z Czuwania, Zeszytów, formacji staniemy się niewydolni finansowo. Jeśli ktoś z Was w ostatnich dniach wygrał w lotto i nie wie, co z tym zrobić albo zna taką osobę, to Fundacja KZK jest gotowa na darowizny.

17-19 września 2021 – Ogólnopolskie Warsztaty Modlitwy i uwolnienia

W dniach 17-19 września odbędą się ogólnopolskie warsztaty modlitwy uwolnienia, w tym 19 września (w niedzielę) odbędzie się spotkanie zamknięte wyłącznie dla osób posługujących w ramach Domów Miłosierdzia i Krajowej Koordynacji Odnowy.

Członkowie wspólnot należący do koordynacji Odnowy są zaproszeni na całe spotkanie, należy powołać się na przynależność do Odnowy. W formularzu zgłoszeniowym w polu dom miłosierdzia należy wpisać: ,,KZK”. 

Zapisy: https://bit.ly/2TO7UT1

Katolicka Odnowa w Duchu Świętym diec. lubelskiej tworzy katolickie social media agappe.pl, Tworzymy obecnie zespoły i zastanawiamy się jakich narzędzi potrzebują dzisiaj wspólnoty, parafie, katecheci, ministranci i co moglibyśmy im dać wraz z programistami. Agappe ma potencjał budowania jedności wewnątrz Kościoła.

E-mail o Agappe i troska o bycie jako Kościół w internecie jeszcze przed nami. Na pewno jeszcze o tym napiszemy. Tymczasem prosimy o Waszą modlitwę.

Bardzo prosimy o informację która wspólnota wybiera się do Częstochowy na Jasną Górę przez wypełnienie formularza pod linkiem

Pozdrawiamy serdecznie

Ważne linki:

Czuwanie 2021

Plakat do pobrania w wersji PDF: https://odnowa.org/czuwanie2021/plakat_duzy.pdf
Plakat duży: https://odnowa.org/czuwanie2021/plakat_duzy.jpg

Plakaty zoptymalizowane dla strony www:
https://odnowa.org/czuwanie2021/plakat_1080_www.jpg
https://odnowa.org/czuwanie2021/plakat_1080_www.jpg/plakat_720_www.jpg

Logo Czuwania na Facebook, zdjęcie główne artykułu lub social media:
https://odnowa.org/czuwanie2021/grafika_Facebook_socialmedia.jpg

Zapisy na transmisję on-line:
https://odnowa.org/wydarzenia/czuwania-i-kongresy/xxv-ogolnopolskie-czuwanie-katolickiej-odnowy-w-duchu-swietym.html

Zeszyty Odnowy numer 2/2021 (link tylko dla koordynatorów):
https://e.pcloud.link/publink/show?code=XZSv20Z9eEGF1CEjuLSULOV76qD90hg397k

RCz
Recent Posts

Leave a Comment