Skrzynka intencji

 In Modlitwa wstawiennicza

„O nic się już zbytnio nie troskajcie, ale w każdej sprawie wasze prośby przedstawiajcie Bogu w modlitwie i błaganiu z dziękczynieniem!

A pokój Boży, który przewyższa wszelki umysł, będzie strzegł waszych serc i myśli w Chrystusie Jezusie.” Flp 4, 6-7

Jeżeli chcesz byśmy modlili się w Twojej intencji, napisz do nas – w temacie wiadomości wpisz Skrzynka Intencji.

Po zatwierdzeniu Twoja intencja będzie widoczna na naszej stronie przez okres 2 tygodni. Jeżeli chcesz byśmy jeszcze modlili się w Twojej intencji – prześlij ją ponownie.

Wszystkich zapraszamy do modlitwy w intencjach tu zamieszczonych.

Modlitwa zanoszona wspólnie z innymi ma szczególną moc! 🙂 

11.11.2017r. Sławomir: Szczęść Boże,  Proszę o wstawiennictwo modlitewne, by Bóg udzielił mi łaski uzdrowienia i przemiany wewnętrznej oraz o dobrą żonę. Niech Bóg będzie błogosławiony! Dziękuję

15.11.2017r. Mariusz: proszę o modlitwę za dar zdrowia psychicznego i wolność od uzależnień dla Julii.

15.11.2017r. Artur: Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Proszę o modlitwę w mojej intencji o łaskę znalezienia dobrej żony, uwolnienie od nieczystości oraz o Sakrament Małżeństwa dla mojej siostry Marioli i jej chłopaka Konrada.

19.11.2017r. Paweł: Szczęść Boże. Piszę z wielką prośbą o głęboką i gorącą modlitwę w poniższych intencjach:

Za Alojza o zdrowie i powrót do zdrowia z choroby jaką jest STWARDNIENIE ROZSIANE,o Boże Błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego i o potrzebne łaski na każdy dzień oraz o uwolnienie i uzdrowienie jego duszy, serca, umysłu i ciała od złego ducha, szatana, wrogów i nieprzyjaciół jak również o spokój wewnętrzny.

Za Annę o zdrowie i o zmniejszenie bólu kręgosłupa który odbiera normalne życie każdego dnia o Dary Ducha Świętego, Boże Błogosławieństwo i o potrzebne łaski na każdy dzień oraz o uwolnienie i uzdrowienie jej duszy, serca, umysłu i ciała od złego ducha, szatana, wrogów i nieprzyjaciół oraz o spokój wewnętrzny.

Za Pawła o zdrowie, Boże Błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego oraz o potrzebne łaski na każdy dzień jak również o uwolnienie i uzdrowienie jego duszy , serca, umysłu i ciała od złego ducha, szatana, wrogów i nieprzyjaciół jak również o szczęśliwy przebieg drogi zawodowej, osobistej i sercowej oraz o spokój wewnętrzny a w niedalekiej przyszłości dobrą żonę.

Za Annę o zdrowie, Boże Błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego i o potrzebne łaski na każdy dzień oraz o uwolnienie jej i uzdrowienie duszy, serca, umysłu i ciała od złego ducha, szatana, wrogów i nieprzyjaciół oraz o spokój wewnętrzny.

Za Sylwię o zdrowie, Boże Błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego i o potrzebne łaski na każdy dzień jak również o uwolnienie jej od upartości oraz od uzależnienia od telefonu komórkowego i uzdrowienie oraz uwolnienie jej duszy, serca, umysłu i ciała od złego ducha, szatana, wrogów i nieprzyjaciół. O szczęśliwy przebieg studiów licencjackich na kierunku Pedagogika i napisanie pracy licencjackiej jak również o spokój wewnętrzny a w niedalekiej przyszłości dobrego męża i pogłębienie wiary oraz o przystąpienie do szczerej Spowiedzi Świętej. 

Recent Posts