XV Metropolitalny Kongres Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Warmińskiej

In Aktualności

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Kochani,

W sobotę 24 września 2022 roku w Gietrzwałdzie odbędzie się XV Metropolitalny Kongres Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Warmińskiej, który przeżyjemy pod hasłem „Posłani w pokoju Chrystusa”. Już po raz kolejny spotkamy się w Gietrzwałdzie – „miejscu łaski”, aby razem z Maryją we wspólnocie Sióstr i Braci słuchać Słowa Bożego, dzielić się radością wiary i przywoływać Ducha Świętego, Ducha Miłości i Pokoju. Gorąco zachęcam wszystkie wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym do współtworzenia tego spotkania przede wszystkim przez modlitwę oraz liczną obecność, aby był to „czas łaski” dla wszystkich.

Zwyczajem lat ubiegłych zwracam się o pomoc materialną do naszych wspólnot na pokrycie kosztów organizacyjnych Kongresu. Proszę, aby liderzy wspólnot wysyłali zgłoszenia na adres mailowy, a wpłaty w wysokości 20 zł od uczestnika na konto Ośrodka Rekolekcyjnego „Źródło Jakuba” w Dobrym Mieście do 17 września 2022 roku.

Zgłoszenia adres e-mail: warmia@warmia.odnowa.org

Diecezja:
Nazwa wspólnoty:
Parafia:
Miejscowość:
Lider:
Ilość osób, które będą uczestniczyć w kongresie:
Kwota przelana na konto:
Ilość autokarów:
Ilość samochodów:

Dane do przelewu:

Ośrodek Rekolekcyjny: ul. Orła Białego 30, 11-040 Dobre Miasto