Internetowe Seminarium Uzdrowienia Wewnętrznego

 In Aktualności

Internetowe Seminarium Uzdrowienia Wewnętrznego

Drodzy Koordynatorzy!

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych wspólnot w czasie zarazy od 15.04.2020 r. ruszają zapisy na Internetowe Seminarium Uzdrowienia Wewnętrznego.

ZAPISY ONLINE

Rozpoczęcie SUW planowane jest na 27.04.2020 r. Serdecznie zapraszamy Was do poinformowania swoich liderów o możliwości formacji on-line. Co tydzień, każdy uczestnik, który zapiszę się w formularzu, otrzyma maila z krótkim wprowadzeniem, materiałami do formacji oraz linkiem do nagranej przez naszych głoszących konferencji. Wszystkie te materiały będą zamieszczone na naszej stronie www.odnowa.org w odpowiedniej zakładce, do której, jak wspomnieliśmy wyżej, uczestnicy dostają linka w mailu.

W normalnych warunkach przeżywania SUW-u, elementem zwieńczającym każdy tydzień jest dzielenie się w grupkach. Polecamy różnego rodzaju platformy, portale społecznościowe czy chociażby pisanie maili/sms dla osób starszych z informacją jak przeżywają formację i czym chciałyby się podzielić. Jeśli dana wspólnota zdecyduje się na formację SUW, lider powinien podjąć decyzję dotyczącą formy organizowania grupek dzielenia. Jeśli zaś na Seminarium, zapiszą się osoby nienależące do żadnej wspólnoty lub osoby, które należą do wspólnoty, ale cała wspólnota nie zdecydowała się na formację, należy podjąć decyzję, czy proponujemy im formę dzielenia się w grupkach, czy też nie. Takie pojedyncze osoby możemy połączyć np. w między-wspólnotowe grupki. Jednakże pozostawiamy Wam ten temat do rozeznania.

W załączeniu przesyłamy broszury informacyjne dla animatorów grupek dzielenia. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

Z Bogiem!
Sekretariat KZK Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym
729 973 897
Biuro czynne: pon, śr, pt w godz. 10-16

SUW – Instrukcje dla Animatora

RCz
Recent Posts