REKOLEKCJE 2020

 In Aktualności

Kochani!

Z powodu pandemii pod znakiem zapytania stoją rekolekcje, które miał w tym roku w Polsce prowadzić o. John Bashobora, gdyż granice Polski i Ugandy są zamknięte. Na razie zostały odwołane rekolekcje zaplanowane na maj, dalej zobaczymy.

Tych z Was, którzy zapisali się na rekolekcje i warsztaty w sierpniu do Lichenia, proszę o cierpliwość, jeśli nie będzie możliwości, by się odbyły, zwrócimy wpłacone pieniądze.

Jednakże dla chrześcijan każdy czas, jest czasem łaski. Dlatego też, chcemy zaproponować duchową alternatywę na przeżycie najbliższych tygodni!

Pierwszą propozycją jest Internetowe Seminarium Uzdrowienia Wewnętrznego.

Czas pandemii i izolacji nie musi być czasem smutku czy stagnacji, wręcz przeciwnie! Możemy wykorzystać go na pracę nad swoim sercem, by nauczyć się jak współpracować z łaską. Przygotowaliśmy dla Was 12-tygodniowe seminarium formacyjne, które możecie przeżyć wspólnie z Braćmi i Siostrami ze wspólnoty!

Jak to zrobić?

Wystarczy, że zapiszesz się przez formularz internetowy dostępny na stronie: www.odnowa.org

Na Twój adres e-mail, co tydzień prześlemy specjalny link z materiałami audio i wideo. Dodatkowo otrzymasz materiały do rozważań na każdy dzień. Jeśli jesteś członkiem wspólnoty, porozmawiaj z liderem, opowiedz o tym seminarium. Zorganizujcie małe grupy dzielenia online wewnątrz wspólnoty.

Drugą propozycją jest uczestnictwo ON-LINE w Czuwaniu Odnowy na Jasnej Górze (15-16 maja 2020 r.), które miał współprowadzić o. John Bashobora.

Tegorocznym tematem Czuwania jest “Kocham Kościół”. Pochylimy się nad tym, jak wykorzystać nasze obdarowanie do służby parafii i całemu Kościołowi.

Głoszący:

  • Bp Andrzej Przybylski – delegat KEP ds. Odnowy w Duchu Świętym,
  • o. John Bashabora
  • Jean Marie Elie Setbon
  • ks. Artur Potrapeluk.

Ponadto przygotowaliśmy panele, dzięki którym będziesz mógł poszerzyć swoją wiedzę w następujących tematach:

  1. Warsztaty Pieśni Nowej – formacja dla muzyków i prowadzących uwielbienie;
  2. Diakonia prorocka – dla wspólnot, które pragną utworzyć taką diakonie, lub szukają formacji dla już istniejącej;
  3. Formacja dla bierzmowanych – warsztaty dla prowadzących kurs przygotowujący do bierzmowania. Wydajemy również kompletny pakiet materiałów formacyjnych i multimedialnych pt. “Woda żywa”.
  4. Formacja dzieci – warsztaty dla osób, które zajmują się opieką nad dziećmi i ich formacją w czasie spotkań wspólnoty, REO, forów charyzmatycznych itp.
  5. Odnowa Rodzinom – m.in. formacja małżeństw

Transmisja on-line będzie dostępna na stronie internetowej: www.odnowa.org

Życzymy owocnego czasu formacji!

Pozdrawiamy w Panu
s. M. Tomasza CSC i ks. Artur Potrapeluk
Katolicka Odnowa w Duchu Świętym.

RCz
Recent Posts